Do wynajęcia bardzo ładny, komfortowy, w pełni wyposażony Dom w miejscowości Majdan Łuczycki (gmina Rudnik). 7 km do zalewu w Nieliszu oraz 2 km od rzeki Wieprz. Dom przeznaczony jest dla rodzin lub dla osób które chcą odpocząć w cichej spokojnej okolicy wśród pól i lasów Roztocza miło spędzić letni czas wolny i nie tylko nadaje się do zamieszkania cały rok. (8-10osób).
W domu znajduję się kuchnia z wyposażeniem, łazienka, salon z aneksem kuchennym ( TV) i dwie sypialnie. Dom jest wyposażony we wszystkie akcesoria domowe.
Ogrzewanie kominkowe rozprowadzone grawitacyjne po całym domu można mieszkać cały rok. Dom posiada zadaszony taras, miejsce na ognisko, huśtawkę oraz wolno stojącą dużą altanę, boisko do siatkówki oraz stół pingpongowy, altanka, oczko wodne i dużą działkę 0,75 ha.
Dom usytuowana w spokojnej okolicy, wśród zieleni, w pobliżu lasu. Działka jest obszerna, ogrodzona, wyposażona w miejsce na ognisko, huśtawki dla dzieci. Nieruchomość bardzo ładnie zagospodarowana krzewami, iglakami działka z licznymi kaskadami i schodami po których można chodzić po poszczególnych piętrach wszystko podświetlone latarniami wygląda uroczo! we wszystko pięknie usytuowane oczko wodne

Dane kontaktowe
Majdan Łuczycki 17, Gm. Rudnik

Tel. +48 786 264 764