PRACOWNIA ARTYSTYCZNA „POD FRASOBLIWYM ANIOŁEM W PŁONCE

Płonka 4, gm Rudnik
www.facebook.com/galeriapodfrasobliwymaniolem
Tel. 501 786 701

Dwójka artystów, ona malarka on rzeźbiarz. Specjalizują się pisaniu ikon, malarstwie na desce drewnianej, konserwacji. Tworzą wspaniałe prace, które trafiają do ludzi na całym świecie. Każdy może u Nich zamówić konkretną kopię obrazu, bądź zakupić autorską pracę. Tak więc będąc w Nieliszu warto kupić sobie oryginalną pamiątkę. Tutaj polecam malowanego na desce aniołka. Wspaniała pamiątka lub niecodzienna rzecz na prezent. W pracowni można również zamówić grupowe zajęcia z malarstwa lub rzeźbiarstwa.

RESTAURACJA MARINA

210a Nielisz, 22-413 Nielisz
Telefon :+ (48) 84 631 27 18, 887 080 008
Email: hotel@marinanielisz.pl

Głównym motywem apetycznych dań naszej Restauracji jest regionalna sztuka kulinarna oraz aromatyczne sezonowe specjały.

Serwujemy potrawy, które zachwycą twoje podniebienie. Spróbujesz doskonałego sandacza w sosie porowym lub słodkie polędwiczki z sosem kurkowym , zachwycisz się aromatem zupy gulaszowej.

W naszej karcie dań znajdziesz nie tylko regionalne przysmaki, takie jak gulasz z dzika, czy świeżonka , ale także największe przeboje kuchni polskiej i międzynarodowej. Naszym niepowtarzalnym daniem są placki ziemniaczane z sosem po węgiersku. Zapraszamy również na przepyszną pizze.

Dobra kuchnia nie może istnieć bez wina. W restauracji zaproponujemy Ci białe lub czerwone wino, które idealnie podkreśli smak potraw.

Restauracje jest czynna codziennie w godzinach 12.00 – 22.00.

PRODUKTY REGIONALNE I PAMIĄTKI „KGW ACH TE BABY”Nielisz 210a, gm Nielisz

Kontakt: 533-940-733
Nawóz 210a, Gm. Nielisz

KGW „ACH TE BABY„ z Nawoza tworzą kobiety pracujące zarówno w rolnictwie jak i w różnych branżach zawodowych. Doceniają walory swojej miejscowości czyli kulturę, tradycję oraz atrakcyjne położenie na największym zbiornikiem wodnym na Lubelszczyźnie.

Nasza okolica jest wolna od zakładów produkcyjnych co sprawia że mamy czyste powietrze oraz zdrowe produkty rolne. Widząc zainteresowanie turystów naszymi produktami postanowiłyśmy wyjść im naprzeciw przygotowując ofertę sprzedaży samodzielnie przez nas wykonanych:

-przetwory typu dżemy, kompoty, ogórki kiszone

– chleb

– ciasta

Do sprzedaży posiadamy również warzywa i owoce prosto z naszych sadów
i ogródków.

W sprzedaży posiadamy również ręcznie wykonanie pamiątki.

Cieszymy się że mieszkamy w takim miejscu gdzie wakacyjny klimat mamy każdego dnia bo okoliczne walory przyrodnicze (czyste powietrze, lasy, zalew
i rzeki). Watro tutaj mieszkać a dla osób planujących urlop to idealne miejsce na odpoczynek.

KRASNA CHATA

Wał 42, 22-375 Izbica
+48 575 005 339
e-mail: kontakt@krasnachata.pl

…to niezwykła restauracja i miejsce, do którego się wraca, które ma swój niepowtarzalny i specyficzny klimat, utworzony oparciu o tradycje ludowe regionu. Odwiedzając nas, masz możliwość spożycia regionalnych potraw lub smacznego obiadu „jak u mamy”, dla okolicznych mieszkańców mamy ofertę obiadową z dowozem do klienta. Organizujemy także przyjęcia i imprezy okolicznosciowe.
   W ofercie Krasnej Chaty znajdują się także produkty wytworzone pod marką Produkt Lokalny Krasna Chata, które możesz nabyć, aby zabrać ze sobą niepowtarzalne smaki. Nasze ściany zdobi lokalne rękodzieło, które może znaleźć miejsce w Twoim domu, …z chęcią też odpowiemy na pytania dotyczące regionu – w Krasnej Chacie znajduje się punkt informacji turystycznej. Zapraszamy do nas !