Pokoje hotelowe typu standard zostały zaprojektowane z myślą o wszystkich potrzebach Gości. Do dyspozycji gości są wygodne 2, 3, 5 osobowe pokoje z łazienką, możliwością dostawek, bezpłatnym dostępem do Internetu Wi-Fi, telewizorem z bogatą ofertę programową oraz wszystkim co niezbędne, aby wspaniale wypocząć.

Jeżeli szukasz dużego pokoju, gdzie możesz poczuć się jak u siebie w domu *** Hotel & Resort Marina zaprasza. Pokój typu STUDIO to idealne rozwiązanie na wyjazd rodzinny. Proponujemy Państwu dwa pokoje typu STUDIO składające się  z wygodnej sypialni z łóżkiem małżeńskim, przestronnego pokoju dwu lub trzy osobowego oraz przestronnej łazienki z kabiną prysznicową. Wyposażenie pokoju typu STUDIO zapewnia komfortowy wypoczynek dla 4 lub 5 osób! Oba z pokoi wyposażone są w dużą szafę, biurko z szufladami, szafkę na buty z wieszakiem na wierzchnie ubrania, lustro, oraz szafki nocne. Dodatkowo w jednym z pokoi jest przestronna dwuosobowa rozkładana kanapa.

W naszych apartamentach wypoczynek nabiera zupełnie nowego znaczenia. Do dyspozycji macie Państwo dwa luksusowe apartamenty, w których połączyliśmy subtelny design oraz wszelkie udogodnienia w elegancką całość.
Apartament to doskonałe rozwiązanie dla Gości chcących poczuć się wyjątkowo. Warto skusić się na odrobinę luksusu! Nasz wyjątkowy apartament to doskonały pokój na romantyczny wyjazd dla zakochanych. Apartament składa się z wygodnej sypialni z okrągłym łożem małżeńskim, pokoju dziennego i przestronnej łazienki. Pokój wyposażony jest w  dużą szafę w której znajdują się  szlafroki i kapcie, biurko z szufladami, szafki nocne, szafkę na buty z wieszakami na ubrania wierzchnie  i dwuosobową rozkładaną kanapę.

Do dyspozycji gości jest prywatna plaża oraz altana na grilla.

Dane kontaktowe
210a Nielisz, 22-413 Nielisz

Telefon :+ (48) 84 631 27 18, 887 080 008

Email :hotel@marinanielisz.pl

www.hotelmarinanielisz.pl